гарячі новини

читають зараз:

Формула-1, Ґран-прі Великої Британії: Гемілтон нівелює відставання від Росберґа (оновлено)

швидкість

Льюїс Гемілтон перехопив ініціативу у чемпіонаті Формули-1: вигравши Ґран-прі Великої Британії, британець відсвяткував вже четвертий успіх в останніх п‘яти гонках. Детальніше про етап F-1 на “Сільверстоуні” – далі.

Триразовий чемпіон світу з перегонів Формули-1 британець Льюїс Гемілтон на домашньому ґран-прі стартував із поул-позиції, лідирував від початку гонки і до фінішу, продемонстрував найшвидший час на колі і у підсумку третій рік поспіль та учетверте загалом тріумфував на етапі “Королівських перегонів” на “Сільверстоуні”.

Ця звитяга дозволила йому наблизитися у загальному заліку пілотів на відстань усього одного очка до поточного лідера чемпіонату свого партнера по “Мерседесу” німця Ніко Росберґа, який у Великій Британії фінішував другим, але спустився на третє місце підсумкового протоколу після 10-секундного штрафу за технічну підказку по радіо.

Відтак, другий ґран-прі поспіль друге місце здобуває 18-річний голландець Макс Ферстаппен з “Ред Булл”.