Росберг збільшує відрив від Гемілтона

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Швидкість”.

читають зараз:

Text size Aa Aa

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Швидкість”. Ніко Росберг ще більше наблизився до свого першого чемпіонського титулу, здобувши перемогу на японському гран-прі. Його партнер по команді і головний конкурент Льюїс Гемілтон фінішував третім. Mercedes‘ам вистачило цього, щоб достроково здобути кубок конструкторів, третій поспіль.

Із тим, як чемпіонат “Формули-1” наближається до кінця, Ніко Росберг збільшує відрив від найближчого переслідувача Льюїса Гемілтона. Німець стартував із поул-позиції і залишався на першому місці впродовж усієї гонки.

Гемілтон, натомість, забуксував на старті і відкотився з другої на восьму позицію. Пізніше він зміг обігнати Феттеля, Райкконена та Рікк‘ярдо, які прорвалися поперед нього, а от Макс Ферстаппен зміг захистити свою другу позицію.

Гемілтон перетнув фінішну лінію третім. За чотири гонки до кінця чемпіонату він відстає від Росберга вже на 33 очки. Третій з великим відставанням Деніел Рікк‘ярдо з Red Bull. Четвертий – Кімі Райкконен, але Ферстаппен, завдяки двом другим місцям поспіль, наблизився до нього впритул.

З історії суперництва

Як і нині, за чемпіонський титул 1989-го року теж боролися партнери по команді – Айртон Сенна та Ален Прост. Саме на автодромі Сузука тоді вирішилася доля сезону. Перемогу святкував француз, але наступного року вже бразилець відчув солодкий смак помсти.

У 1989 році на передостанню гонку сезону Ален Прост виїхав у якості лідера чемпіонату. Айртону Сенні потрібно було бодай що фінішувати раніше суперника. На 46-му колі він пішов у сміливу атаку на Проста, але той не пропустив його, допустивши зіткнення. Утім, болід Сенни постраждав менше, він повернувся у гонку і навіть виграв її. Але його дискваліфікували, за те що зрізав поворот після зіткнення. Прост залишився чемпіоном.

Через рік, і знову на Сузуці, ситуація повністю повторилася, тільки тепер вже Сенна захищав чемпіонство. Коли Прост намагався обігнати його, бразилець без вагань в‘їхав у болід затятого суперника. Титул залишився йому.

Це все на сьогодні. Подивіться наостанок найяскравіші моменти змагань з мотофрістайлу “Ніч стрибків” у Кельні. Їх виграв чех Лібор Подмол. “Швидкість” повернеться наступної неділі. До зустрічі.