"Кутовий": вихідні, про які Морінью хотів би забути

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Кутовий”.

читають зараз:

Text size Aa Aa

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Кутовий”. У неділю Жозе Морінью повернувся на Стемфорд Брідж вперше, відколи вдруге залишив “Челсі”. Але його “Манчестер Юнайтед” не зміг підкорити лондонський стадіон, навпаки, манчестерці йшли опустивши голови низько долу.

“Особливий” захист

Неприємності почалися для “МЮ” одразу після стартового свистка. Через плутанину між захисниками та голкіпером Давідом де Хеа нападник “Челсі” Педро Родрігес опинився сама на сам із порожніми воротами і не схибив. 20 хвилин по тому ситуація майже повторилася, де Хеа цього разу був на місці, але ворота не врятував.

У другому таймі видовищними голами відзначилися Еден Азар та Нґоло Канте, довівши різницю в рахунку до непристойної. “Манчестер Юнайтед” не знайшов, чим на це відповісти. 4:0 – “Челсі” впритул наблизився до лідерів Прем‘єр-ліги, а “МЮ” з однією перемогою в п‘яти останніх матчах відкотився на сьоме місце.

Злети та падіння

Головні герої та антагоністи матчу як на полі, так і за його межами у рубриці “Злети і падіння”:

Антоніо Конте заслужено насолоджується моментом. Він очолив “Челсі”, який завершив попередній сезон на десятому місці, а нині команда займає четверте, відстаючи від лідерів – “Арсенала”, “МанСіті” та “Ліверпуля” – лише на одне очко.

Натомість Морінью виглядав не зовсім гідно. Він не просто програв 0:4, він вкотре показав, що програвати не вміє. Наприкінці матчу “особливий” щось зле прошепотів Антоніо Конте, а потім посварився із журналістами.

Не найкращий момент пережили і захисники “МЮ”. Їхні дії тепер будуть роздивлятися під мікроскопом. Більшість, якщо не усі 4 голи, забиті “Челсі”, стали прямими наслідками їхніх помилок та плутанини.

Пряма мова

Емоції на післяматчевій прес-конференції легко уявити. Морінью був засмучений діями захисту, а Конте, зрозуміло, висловив повне задоволення результатом. Дамо їм слово:

Жозе Морінью, тренер “Манчестер Юнайтед”:
“Якщо говорити про нашу гру, дивитися треба глобально. А глобально, якщо б нам вдалося уникнути тих помилок у захисті, то усе інше було б добре. Але помилки у захисті – вирішальні. Ми припустилися неймовірної помилки, неймовірной – з великою літери. Вона сталася на першій хвилині і повністю змінила перебіг гри”.

Антоніо Конте, тренер “Челсі”:
“Ми заробили три очки, але найважливіше, що ми перемогли сильну команду. Після такої перемоги впевненість у власних силах зростає, більше віриш у те, що робиш. Ці речі найважливіші. Ну і три очки, звичайно, теж добре, бо тепер ми на хорошій позиції у таблиці”.

Ми можемо помилятися

Наступні футбольні вихідні порадують не менш цікавими матчами. Ось наші передбачення щодо деяких з них. Надсилайте свої і ви, використовуючи у соціальних мережах гештеґ #TheCornerScores:

“Тоттнем” – “Лестер” 2:1
“Ювентус” – “Наполі” 1:1
“Борусія Д.” – “Шальке” 3:0

Забути цей тиждень хотів би й інший клуб з Манчестера. “МанСіті” Пепа Ґвардіоли зазнав нищівної поразки на Камп Ноу від “Барселони”, а потім зіграв внічию із “Саутгемптоном” вдома. Подивіться пародію на пісню британського гурту “Оейзіс” ‘‘Don’t look back in anger’‘ (“Не дивися зле назад”) про історію стосунків Ґвардіоли та його колишнього клубу “Барселона”. А “Кутовий” повернеться наступного тижня. Не пропустіть!