гарячі новини

МотоGP, Ґран-прі Малайзії: дев'ятий переможець сезону

Італієць Андреа Довіціозо з “Дукаті” тріумфував на Ґран-прі Малайзії і став вже дев‘ятим гонщиком, що бодай раз піднімався на найвищу сходинку подіуму протягом поточного сезону чемпіонату…

читають зараз:

Text size Aa Aa

Італієць Андреа Довіціозо з “Дукаті” тріумфував на Ґран-прі Малайзії і став вже дев‘ятим гонщиком, що бодай раз піднімався на найвищу сходинку подіуму протягом поточного сезону чемпіонату МотоGP.

Через дощ організатори зменшили заплановану дистанцію на автодромі “Сепанг” до 19 кіл і загальної дистанції у трохи більше, аніж 105 км.

Довіціозо стартував із поул-позиції, однак програв старт своєму співвітчизникові та партнерові по команді Андреа Янноне, який пропустив останні чотири старти сезону через травму, що він зазнав внаслідок падіння під час практики до Ґран-прі Сан-Маріно у вересні. Боротьбу за лідерство Янноне нав‘язав ще один представник Італії багаторазовий чемпіон світу Валентіно Россі з “Ямахи”.

І хоча Янноне вилетів із траси за 7 кіл до фінішу, Россі не вдалося насолодитися лідерством, адже вже за два кола, скориставшись його занадто широким заходом в один із поворотів, Россі обійшов Довіціозо, який і відсвяткував успіх – лише свій другий у 159 гонках МотоGP.

Третім фінішував партнер Россі по “Ямасі” іспанець Хорхе Лоренсо.

Вже триразовий чемпіон світу іспанець Марк Маркес з “Репсол Хонди”, попри падіння, зумів повернутися в гонку та показав 11-й підсумковий час.