гарячі новини

Гігантський слалом у Мариборі: перемога Тесси Ворлі та прощання Тіни Мазе

У словенському Мариборі “Марсельєза” лунала на честь перемоги француженки Тесси Ворлі.

читають зараз:

Text size Aa Aa

У словенському Мариборі “Марсельєза” лунала на честь перемоги француженки Тесси Ворлі. Гірськолижниця із Савойї тріумфувала у своїй улюбленій дисципліні — гігантському слаломі.

Тесса Ворлі займала третє місце після першої спроби, але в другій втерла носа всім конкуренткам і перемогла з підсумковим часом 2 хв 16,96 сек.

На шести етапах Кубка світу з гігантського слалому у поточному сезоні Ворлі здобула три перемоги та двічі фінішувала другою. Це дозволяє француженці переконливо лідирувати у боротьбі за Малий кришталевий глобус.

Ворлі має 500 очок і випереджає Мікаелу Шиффрін на 75 балів.

Друге місце у Мариборі виборола перспективна італійка Софія Ґоджа, програвши переможниці 0,16 сек. Уродженка Бергамо здобула свій 7-ий подіум у цьому сезоні, але вона досі полює на першу перемогу на етапах Кубка світу.

У загальному заліку сезону Софія Ґоджа зберігає четверту сходинку (547 очок), відстаючи від Тесси Ворлі лише на 16 балів.

Доповнила подіум гігантського слалому в Мариборі Лара Ґут. Швейцарка відстала від переможниці на 0,25 сек, але зуміла випередити лідерку загального заліку Мікаелу Шиффрін лише на 0,17.

Американка стала найкращою у першій спробі, але провалила другу. Утім, у загальному заліку Шиффрін має вже 848 очок і обходить Лару Ґут на 205 балів.

На рідній трасі і на очах рідних уболівальників Тіна Мазе завершила свою кар‘єру. Титулована словенка оголосила, що йде з гірськолижного спорту восени, але останній старт вирішила провести на батьківщині.

Тіна Мазе — дворазова олімпійська чемпіонка, чотириразова чемпіонка світу та переможниця трьох Кубків світу. За свою кар‘єру словенка виграла 26 етапів Кубка світу.