Now Reading:

"Кутовий": "Парі Сен-Жермен" шкутильгає без Ібрагімовича

Кутовий удар

Вітаємо і запрошуємо на черговий випуск програми “Кутовий”.

Минулими вихідними принциповий двобій чемпіонату Франції відбувся на паризькому “Парк де Пренс”, де господарі “Парі Сен-Жермен” приймали “Монако” – на кону було потенційне лідерство у чемпіонаті.

Коли здавалось, що матч завершиться бойовою, але безрезультатною нічиєю, обидві команди ніби прокинулись та подарували глядачам два м‘ячі: за 10 хвилин до кінця з пенальті відзначився лідер атак господарів Едінсон Кавані, а вже на 3-й компенсованій хвилині м‘яч Бернардо Силви приніс монегаскам нічию 1-1 і лідерство у чемпіонаті.

Щоправда, вони випереджають “Ніццу” лише за кращою різницею забитих і пропущених м‘ячів. В обох команд по 49 очок. У парижан на 3 пункти менше – і третє місце у Лізі 1.

У нашій традиційній рубриці “Злети і падіння тижня” ми згадуємо тих, кому посміхнулася вдача, і тих, від кого щастя відвернулося.

До активу занесе минулі вихідні Кавані – форвард “ПСЖ” забив уже 110-й гол за клуб, ставши другим в його історії найкращим бомбардиром – після Златана Ібрагімовича, в якого 156 влучних ударів.

На підйомі і згаданий Бернардо Силва з “Монако” – вже 7 голів і 5 результативних передач цього сезону підтвердили його репутацію нової висхідної зірки у Європі.

А от голкіперу “ПСЖ” Кевіну Траппу не пощастило. Зазнавши травми у другому таймі матчу проти “Монако”, німець тепер може пропустити матч Ліги чемпіонів проти “Барселони” наступного тижня.

Хто перший спадає Вам на думку, коли мова про кращих бомбардирів Європи? Криштіану Роналду? Ліонель Мессі? Луїс Суарес, Роберт Левандовський чи може Неймар? Як не дивно – ні. Поки що перед ведуть представники французького чемпіонату: Едінсон Кавані відзначився за “ПСЖ” вже 21 раз, а Александр Ляказетт з “Ліона” розписався у воротах суперників 18 разів.

А чи чули ви про Ендрю Мітчелла? Зізнаємось, ми теж ні, хоча він і забив цього сезону вже 19 м‘ячів. Щоправда, у чемпіонаті Північної Ірландії за клуб “Данґаннон”, відтак за “Золоту бутсу” він не змагається.

Традиційно спортивна команда Євроньюз робить свої прогнози на результати найцікавіших матчів нового тижня. Можете приєднатись до нас, використавши гештеґ #thecornerscores.

Отже, ми переконані (хоча й можемо помилятися), що в Іспанії “Барса” наблизиться до вершини таблиці, здолавши “Атлетик” з Більбао 3-1

Бойова нічия 2-2 у лондонському дербі між “Челсі” та “Арсеналом” не дозволить команді Антоніо Конте піти у більший відрив на чолі Прем‘єр-ліги.

А от “Ювентус” зміцнить своє лідерство у Серії А, перемігши міланський “Інтер” 1-0.

У матчі лідерів французького чемпіонату “Монако” і “Ніцци” перемога 2-1 дозволить монегаскам одноосібно очолити таблицю.

Ось і все на сьогодні, але перш ніж попрощатися, ми хочемо показати вам ці чудові кадри. Цим хлопчиськам лише по 6 років, вони роблять перші кроки у футболі, але вже чітко знають, що забиті м‘ячі треба супроводжувати бурхливими святкуваннями. Навіть якщо гол забили у ворота вашої команди. “Кутовий” повернеться наступного понеділка. До зустрічі!