BREAKING NEWS

Now Reading:

"Кутовий удар": порятунок імені Левандовського, середній палець Анчелотті та борцівський прийом Давіда Луїса

Кутовий удар

Ласкаво просимо до “Кутового удару”. Після разючої перемоги над “Арсеналом” у Лізі чемпіонів мюнхенська “Баварія” завдяки лише диву – на ім‘я Роберт Левандовський – уникнула поразки у черговому турі Бундесліги проти “Герти”. У напруженому матчі, в якому нерви здали навіть у зазвичай стриманого Карло Анчелотті. Однак про інцидент із наставником мюнхенців ми поговоримо пізніше, наразі ж – огляд матчу.

“Герта” – “Баварія” 1:1
Після гучної звитяги на міжнародній арені “Баварія” напевно хотіла взяти “Герту” малою кров‘ю. Принаймні головний бомбардир команди поляк Роберт Левандовський розпочинав гру на лаві запасних. Однак усе пішло не за планом мюнхенців: господарі чудово оборонялися, а в середині першого тайму Ведад Ібішевіч вивів берлінців уперед.

У другому таймі на полі з‘явився той-таки Левандовський та Чабі Алонсо, ще пізніше Кінґслі Коман. Однак час спливав, а підопічні Карло Анчелотті усе ніяк не могли бодай відновити рівновагу.

Від конфузу “Баварія” врятувалася лише наприкінці п‘ятої компенсованої хвилини. Вистраждана нічия 1:1 у підсумку.

Герої та невдахи: 21 тур Бундесліги

Про інших героїв та невдах 21-го туру Бундесліги – далі.

Німецький “Лестер Сіті” футбольний клуб “Лейпциг” продовжує нав‘язувати “Баварії” боротьбу за Срібну салатницю. Підопічні Ральфа Газенгюттля скористалися подарунком “Герти”: здолавши “Борусію” Менхенґладбах 2:1, скоротили відставання від мюнхенців до 5 очок.

Нападник “Кельна” Антоні Модест приніс свої команді нічию у поєдинку з “Шальке” 1:1 і одночасно вийшов на перше місце списку бомбардирів Бундесліги. Щоправда, 28-річний француз ділить його із П‘єр-Емеріком Обамеянгом з дортмундської “Борусії”. В їхньому активі по 17 голів.

Автоматними чергами стріляє і Хав‘єр Ернандес, він же Чичаріто. Після дубля у ворота “Ауґсбурґа”, завдяки якому леверкузенський “Баєр” виграв 3:1, мексиканець довів свій особовий рахунок до 5 голів у трьох останніх матчах.

І нарешті про італійського наставника Карло Анчелотті, який після важкого матчу у Берліні показав середній палець місцевим уболівальникам. Сам наставник “Баварії” пояснив свій вчинок тим, що в нього плюнули з трибун.

Прогноз від “Євроньюз”

Цього тижня відбудуться заключні чотири матчі першого кола 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. І хоча минулого тижня ми не вгадали жодного рахунку, ми не втрачаємо віри у власні таланти футбольних оракулів. Чергова порція передбачень – вашій увазі.

“Баєр” Леверкузен 1:2 “Атлетико” Мадрид
“Манчестер Сіті” 1:2 “Монако”
“Порту” 1:2 “Ювентус”
“Севілья” 1:1 “Лестер Сіті”

“Челсі” цього сезону участі в єврокубках не бере. Повні сил, підопічні Антоніо Конте домінують на внутрішній арені: лондонці окупували вершину турнірної таблицю АПЛ та цієї суботи сягнули вже чвертьфіналу Кубка Англії. Тож настрій у футболістів “Челсі” доволі грайливий, що доводить відео, яким ми з вами і прощаємося. На ньому Давід Луїс ледь не вибив дух із журналіста, що працював на одному з тренувань команди.

До зустрічі наступного понеділка. Шануймося!

Every story can be told in many ways: see the perspectives from Euronews journalists in our other language teams.

"Кутовий удар": бурхливий тиждень "Алавеса", драма у Мадриді