читають зараз:

"Кутовий": Гонитва за "Юве"

Кутовий удар

Ласкаво просимо до програми “Кутовий”.

Клуби “Рома” і “Наполі” обидва були задіяні на єврокубковій арені, а у суботу зійшлися в очному двобої на римському “Стадіо Олімпіко”. Хто вийшов переможцем? Дізнаємось!

На 26-й хвилині матчу бельгійский форвард Дріс Мертенс відкрив рахунок у грі навісним ударом після пасу у розріз від Гамшика — 0:1. Ще один гол Мартенса було анульовано з причини сумнівного рішення арбітра гри щодо порушення правил. На початку другого тайму бельгієць, втім, оформив свій “дубль”, замкнувши прострільну передачу Лоренцо Інсіньє — 0:2. На 89-й хвилині хавбек збірної Нідерландів Кевін Строотман таки відквитав один гол. 1:2. Столичний клуб залишився на другій позиції у таблиці з 59 пунктами. Неаполетанці скоротили відставання від римлян до 2-х очок.

Черговий тур в італійській Серії А був багатим на події. Подивимось, хто цього разу потрапив до нашої традиційної рубрики “Злети і падіння”.

ЗЛЕТ: “Торіно” на домашній арені впорався з “Палермо” 3:1, і автором всіх трьох забитих голів став форвард туринців Андреа Белотті. На оформлення хет-тріка пішло лише 7 хвилин 15 секунд. Белотті, у такий спосіб, побив попередній рекорд Андрія Шевченка у Серії А.

ЗЛЕТ: Міланський “Інтер” у гостях розтрощив “Кальярі” 5:1. В останнє “нерадзуррі” забивали більше трьох м‘ячів аж у лютому 2016 року у матчі з “Вероною”. На даний момент “Інтер” посідає шосте місце у турнірній таблиці з відставанням на 6 пунктів від третього місця.

ПАДІННЯ: “Ювентус” не використав можливість у гонитві за скудетто відірватися на 10 очок від “Роми”. “Стара сеньйора” схибила у двобої з “Удінезе”, поділивши очки з фріульцями. “Юве” не програє у 38 матчах поспіль. Останнього разу пьємонтці поступилися у лютому минулого року, граючи проти “Болоньї”.

Спогляньмо, як італійська спортивна преса відреагувала на матчі лідерів та їхніх переслідувачів 27-го туру Серії А.

1) La Gazzetta dello Sport: ‘‘Наполі здіснює напад на “Юве”

2) Corriere dello Sport: ‘‘Мрія “Наполі” – матч-пойнт для “Юве”

3) Tuttosport: ‘‘Юве, закрий цю справу вже зараз!”

Цього тижня ми вже знатимемо чотирьох з восьми учасників чвертьфіналів Ліґи чемпіонів.За хвилину, ми вам подамо наші особисті передбачення можливих результатів. Ви можете також надсилати нам свої прогнози, використовуєчи гештеґ #TheCornerScores.

Ліґа чемпіонів – 1/8 фіналу. Матчі-відповіді:

“Арсенал” 1-3 “Баварія Мюнхен”

“Наполі” 1-3 “Реал Мадрид”

“Барселона” 3-0 “Парі Сен-Жермен”

“Боруссія Дортмунд” 2-0 “Бенфіка”

Воротар неаполетанців Пепе Рейна безперечно був одним з героїв матчу “Рома” – “Наполі” Проте Рейна не став тим голкіпером, який здійснив “сейв тижня”! Ним став цілковито невідомий воротар з дев‘ятого напівпрофесійного дивізіону англійського футболу – Пітер Джеффріз, який захищає браму клубу “Консетт”. Під час матчу проти клубу “Саут Шилдз” Пітер продемонстрував свою миттєву реакцію, скориставшись чистою вдачею. Попри це, його команда програла у той вечір. Саме з цими кадрами ми вас і залишаємо і побачимось наступного понеділка! До зустрічі!

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.

автоматичний переклад

"Кутовий удар": зіпсоване свято Сімеоне, рекорд Роналду та незвичний протест у В'єтнамі