гарячі новини

читають зараз:

Підсумки 1/8 фіналу Ліги Європи

Російський футбольний клуб “Ростов” на власному полі зіграв унічию із англійським “Манчестер Юнайтед” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. На гол Генріха Мхітаряна підопічні Курбана Бердиєва відповіли влучним ударом Александра Бухарова.

Матч між “Ліоном” та “Ромою” виявився пліднішим. Тільки за перший тайм команди забили по два голи. У другому “Олімпік” додав ще два, на які римляни не знайшли чим відповісти 4:2.

В інших матчах кіпрський АПОЕЛ мінімально поступився “Андерлехту”. Єдиний гол забив Ніколае Станчу. “Копенгаген” виявився сильнішим за “Аякс” – 2:1.

“Олімпіакос” та “Бешикташ” розійшлися миром у грецькому Піреї – 1:1. Забивали Естебан Камбіассо та Венсан Абубакар.

Аналогічний рахунок у німецькому дербі між гельзенкірхенським “Шальке” та менхенґладбахською “Боруссією”. Команди обмінялися голами на 15-й та 25-хвилині. Більше екшену глядачі цього матчу не побачили.

В інших зустрічах “Сельта” перемогла футбольний клуб “Краснодар” 2:1. А у фламандському дербі “Генк” із неочікувано великим рахунком переміг “Гент” 5:2.

Матчі відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи пройдуть 16 березня.