гарячі новини

читають зараз:

Гірськолижний спорт: тріумф Шиффрін у Скво-Валлей

Драмою завершився слаломний старт на етапі Кубка світу з гірськолижного спорту, що відбувся у столиці зимових Олімпійських ігор 1960 року Скво-Валлей, що у Каліфорнії, США.

Його переможницею стала американка Мікейла Шиффрін, яка напередодні також тріумфувала у гігантському слаломі.

Чинна чемпіонка світу та олімпійська чемпіонка зі слалому, 21-річна Шиффрін показала другий час у першій спробі, програвши 0,02 секунди швейцарці Венді Голденер.

За сумою двох спроб Шиффрін вийшла у лідери, відтак останнє слово залишалося за Голденер.

І володарка золотої медалі у комбінації на цьогорічній світовій першості випереджала американку на усіх проміжних часових контрольних точках… однак втратила баланс та впала за кілька метрів до фінішу.

Отже Шиффрін тріумфує у Скво-Валлей, зібльшує перевагу над найближчою переслідувачкою у загальному заліку Кубка світу словенкою Ілкою Штухец, а заодно повертає собі Малий кришталевий глобус зі слалому.

Адже його торішня володарка та єдина, хто могла випередити американку у слаломному заліку цьогоріч словачка Вероніка Велес-Зузулова також до фінішу не дісталася, впавши ще під час першої своєї спроби.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.