гарячі новини

читають зараз:

ЛЧ. "Лестер Сіті": життя після Раньєрі існує

“Лестер Сіті” продовжує переписувати власну історію вже без Клаудіо Раньєрі на чолі.

Вже підопічні Крейга Шекспіра у дебютному для себе розіграші Ліги чемпіонів сягнули чвертьфіналу турніру: “лиси” пройшли “Севілью”, попри поразку у першому матчі 1:2. Результативні удари Веса Морґана та Марка Олбрайтона та відбитий пенальті Каспером Шмайхелем вивели “Лестер Сіті” до вісімки найкращих клубів Європи поточного сезону.

Продовжить виступ у Лізі чемпіонів і туринський “Ювентус”, який упевнено і без зайвих нервів пройшов “Порту”.

Вигравши перший поєдинок 2:0, туринці де-факто забезпечили собі квиток до наступного раунду, коли Пауло Дібала реалізував пенальті під кінець першого тайму матчу-відповіді у Турині.

Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться у Ньоні 17 березня.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.