гарячі новини

читають зараз:

ЛЧ: "Монако" не пускає "Манчестер Сіті" в 1/4 фіналу

Визначилися усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів.

Найдраматичніше протистояння середи відбулося у Монако, в якому однойменний клуб зумів вибити з турніру “Манчестер Сіті”, відігравши різницю у два м‘ячі після поразки у першій грі 3:5.

Мбаппе і Фабіньо у першому таймі та Бакайоко у другому, після того як “містян” повернув у гру Сане, оформили настільки жаданий для монегасків рахунок – 3:1.

А от у Мадриді обійшлося без голів. Вигравши в гостях у леверкузенського “Баєра” 4:2, “Атлетико” вдома без зайвого сорому засушив гру. Хоча, якби не блискуча гра Яна Облака у другому таймі, “матрацники” могли і заплатити за подібну стратегію. Однак переможців не судять: підопічні Дієго Сімеоне четвертий рік поспіль потрапили до вісімки найкращих команд Європи.

Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться 17 березня.

Швидкісний спуск. Жінки: тріумф Ілки Штухец