гарячі новини

Ліґа Європи: з'ясовано чвертьфіналістів

“Манчестер Юнайтед” вирішив задовольнитися мінімальною перемогою над російським “Ростовом” з рахунком 1-0.

читають зараз:

Text size Aa Aa

“Манчестер Юнайтед” вирішив задовольнитися мінімальною перемогою над російським “Ростовом” з рахунком 1-0. Після чудового пасу п‘ятою від Ібрагімовича, м‘яч до сітки “Ростова” надіслав Мата.

Запеклим вийшов двобій на Олімпійському стадіоні у Римі, де “Рома” приймала французький “Ліон”. Суперники обмінялися голами на початку гри, а потім італійців вивів уперед у другому таймі Тусар. На “Олімпіко” у Римі 2-1 на користь римлян, проте далі йде саме “Ліон”.

Брюссельський “Андерлехт” вдома мінімально переміг кипрський АПОЕЛ 1-0.

Амстердамський “Аякс” без проблем здолав на домашній галявині данський “Копенгаґен” 2-0,

Менхенґладбаська “Боруссія” грала у німецькому єврокубковому дербі проти “Шальке-04”. “Ґладбах” вигравав у першому таймі 2-0, проте “Шальке” виборов нічию 2-2, і за сумою матчів, далі йде саме “Шальке” – клуб Євгена Коноплянки.

Cтамбульський “Бешикташ” після нічиєї на виїзді дав собі вдома раду з грецьким “Олімпіакосом”, перемігши пірейців з рахунком 4-1. При цьому господарі поля більшу частину матчу грали у меншості після вилучення Венсана Абубакара, який, до речі, відкрив рахунок.

У чисто бельгійському протистоянні “Генк” вдома зіграв внічию з “Гентом”, який попередньо розтрощив суперника у себе вдома тижнем раніше.

Російський Краснодар чисто програв вдома 0-2 кривдниці донецького ё“Шахтаря” – “Сельті” з Віґо.