гарячі новини

читають зараз:

"Юве" трощить "Барсу"

Паоло Дібала та “Ювентус” поставили “Барселону” на межу вилету з Ліґи чемпіонів. У першому чвертьфінальному матчі “Стара Сіньйора” розгромила каталонців удома з рахунком 3:0. Дібала зробив гарний дубль у першому таймі, спочатку вразивши ціль ударом з розвороту, а згодом потужно, в один дотик пробив з-за меж карного майданчику.

У другому таймі рахунок до великого довів Джорджо К‘елліні, який вразив браму “Барси” головою після розіграшу кутового.

“Ювентус” поїде до Барселони з гарним гандикапом, однак, у попередньому раунді ПСЖ не зміг утримати на “Камп Ноу” навіть більшої переваги.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.