BREAKING NEWS

Now Reading:

Господарі поля не виглядали впевнено у Лізі чемпіонів

У Дортмунді перенесений з вівторка матч Ліґи чемпіонів між дортмундською “Боруссією” та “Монако” подарував справжню зливу голів на всі смаки разом з доволі драматичним розвитком подій на полі “Вестфаленштадіону”.

Гості з Монте-Карло повели у рахунку вже у першому таймі, забивши два м‘ячі за 15 хвилин першої половини гри.

“Боруссія” скоротила рахунок на кінець другого тайму, проте монеґаски знов збільшили відрив 20 хвилинами згодом, довівши рахунок до 1-3. Відчайдушні зусиля господарів дістали винагороду у другому голі за 6 хвилин до кінця. Проте цього виявилось замало і “Монако” святкував свою виїзну перемогу 2-3.

Мюнхенська “Баварія” приймала мадридський “Реал”. Баварці за шаленої підтримки трибун пішли одразу уперед, і на 25-й хвилині Відал відкрив рахунок.

Проте згодом гра помітно вирівнялась і вже насампочаток другого тайму Кріштіану Роналду зрівняв рахунок. “Реал” відчув наснагу та натхнення, і той таки Роналду вивів “мадрідістас” уперед на 77-й хвилині мюнхенського матчу.

У підсумку – виїзна перемога “Реала” з рахунком 1-2.

Земляки мадридців з клубу “Атлетіко” приймали неочікуваних чемпіонів англійської Прем‘єр-ліґи минулого сезону, провінційний клуб з центральної Англії “Лестер Сіті”.

Матч розпочався з потужного тиску “Атлетіко”, і, зрештою, у ході однієї з атак арбітр дав доволі сумнівний, на думку оглядачів, пенальті у ворота англійців, за те, що було збито форварта “Атлетіко” Антуана Ґрізманна. Сам Ґрізман спокійно реалізував удар з одинадцятиметрової позначки.
У Мадриді 1-0 на користь господарів.

Every story can be told in many ways: see the perspectives from Euronews journalists in our other language teams.