гарячі новини

Перенесений матч у Дортмунді подав зливу голів

Відбувся відкладений матч Ліґи чемпіонів між німецьким клубом “Боруссія Дортмунд” та клубом “Монако”, який грає у першості Франції.

читають зараз:

Text size Aa Aa

Матч було перенесено з учора з причини вибуху біля автобусу “Боруссії”, внаслідок якого поранення руки отримав іспанський гравець “Боруссії” Марк Бартра.

Події у цій грі розгорталися з помітною перевагою гостей.

Спочатку було признечено пенальті у ворота “Боруссії”, який не реалізував Фабіньйо, проте вже за хвилину рахунок відкрив “монеґаск” Мбаппе.

За 15 хвилин рахунок подвоїв німець Бендер, який забив гол до власної брами.

На початку другої половини Дембеле скорочує розрив у рахунку 1-2.

Але на 79-й хвилині той таки Баппе збільшує перевагу “Монако” 1-3. Буквально за 5 хвилин Каґава забиває за “Боруссію” 2-3.

Саме з таким рахунком завершився цей захопливий ліґочемпіонський двобій у Дортмунді.