гарячі новини

читають зараз:

Ліґа Європи: перші чвертьфінали

Брюссельський “Андерлехт” грав домашній матч Ліґи Європи проти “Манчестер Юнайтед”. Господарі поля жваво взялися пресинґувати англійців, проте вийшло так, що “Манчестер” вистояв початковий натиск бельгійців і поступово почав перебирати ініціативу до своїх рук. І вже на 37-й хвилині колишній донецький “шахтар” Мхітарян відкрив рахунок. Втім до кінця матчу гра дещо вирівнялась і “Андерлехт” зрівняв рахунок зусиллями Дедонкера на 86-й хвилині. 1-1 у Брюсселі.

У Ліоні місцевий “Олімпік” приймав стамбульський “Бешикташ”. Матч було затримано на майже 45 хвилин з причини заворушень турецьких фанів на трибунах. Зрештою, коли матч таки розпочався, турки виглядали більш підготовленими і логічно відкрили рахунок. на 15 хвилині відзначився Раян Бабел. Проте господарі таки дотисли турків насамкінець другого тайму і протягом 90 секунд Толіссо та Морель вивели “Ліон” вперед. 2-1 у Ліоні.

У решті чвертьфіналів Ліґи Європи “Аякс” впевнено подолав вдома у Амстердамі “Шальке” 2-0, а іспанська “Сельта Віґо” у напруженому двобої здолала спротив бельгійського “Генка” 3-2.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.