BREAKING NEWS

Now Reading:

УЄФА розслідує заворушення на грі "Ліон" - "Бешикташ"

УЄФА розслідує заворушення на чвертьфінальному матчі Ліги Європи між “Ліоном”, який грав вдома, та “Бешикташем”. Звинувачення висунули обом командам.

На вболівальників “Ліона”, що сиділи на нижньому ярусі, згори полетіли фаєри та пляшки. Рятуючись від них люди вибігли на поле. На другому ярусі між турецькими та французькими вболівальниками також сталися сутички.

Щодо господарів УЄФА розслідуватиме неналежну організацію та порушення правил безпеки.

Напруження почало зростати ще до матчу. Турецькі фанати викупили третину з 60 тисяч квитків. Після цього у французьких соцмережах поширилися заклики активніше підтримати свою команду. Сутички сталися і поза ареною.

Початок гри відтермінували на 45 хвилин. У підсумку вона завершилася із рахунком 2:1 на користь “Ліона”.

Every story can be told in many ways: see the perspectives from Euronews journalists in our other language teams.