гарячі новини

читають зараз:

Рашід ель-Морабіті вп'яте тріумфує на "Піщаному марафоні"

Рашід ель-Морабіті переміг у п‘ятницю на фінальному етапі “Піщаного марафону”. Марокканський спортсмен завоював його п‘яту найвищу нагороду у цьому змаганні за кар‘єру.

Ель-Морабіті завершив 42,2 кілометри фінальної дистанції лише на 7 секунд швидше за свого брата Мохамеда, який також посів друге місце у загальному заліку, випередивши британця Томаса Еванса.

Шведська спортсменка Елізабет Барнес була кращою серед жінок у пустельному випробуванні, попри те що закінчила його останній етап другою.

Номером два серед жінок у “Піщаному марафоні” стала француженка Наталі Моклер, яка була найкращою на останньому етапі дистанції, однак поступилася лідером у загальному заліку.

Третьою в п‘ятницю і за підсумками всього змагання стала бразилійка Фернанда Масіель.

Піщаний ультрамарафон проходить щороку на півдні Марокко, спортсмени долають 251 кілометр за шість днів.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.