BREAKING NEWS

Now Reading:

"Кутовий": "МЮ" розбив "Челсі" та загострив боротьбу за титул в АПЛ

Кутовий удар

За 5 турів до завершення чемпіонату Англії боротьба за титул загострилася. У неділю лідер першості “Челсі” завітав у гості до “Манчестер Юнайтед”. На “Олд Траффорд” “сині” мали намір здобути три очки, які могли стати вирішальними у боротьбі за титул. Але їхні надії виявилися марними. “Челсі” повернувся додому з “бубликом” і дозволив “Тоттнему” скоротити відставання у таблиці.

“МЮ” здолав “Челсі” швидкими м‘ячами

Запорукою успіху “Манчестер Юнайтед” став швидкий гол. Уже на сьомій хвилині матчу після передачі Еррери юний нападник манкуніанців Маркус Рашфорд вискочив на побачення з воротарем і відправив м‘яч у сітку “синіх”.

Футболісти Жозе Морінью повністю контролювали хід гри та перекрили кисень нападникам “Челсі”. У підсумку команда Конте не завдала за увесь матч жодного удар в рамку воріт господарів.

У дебюті другого тайму “Манчестер Юнайтед” знову забив швидкий гол. Іспанський хавбек Андер Еррера до асисту додав забитий гол. 2:0 — перемога команди Морінью. “МЮ” посідає 5 місце, поступаючись “Челсі” 15-а очками.

Морінью і Конте — одностайні щодо підсумку матчу

Після матчу обидва тренери, Жозе Морінью та Антоніо Конте, погодились, що підсумок поєдинку був справедливим.

Жозе Морінью, “Манчестер Юнайтед”: “Я вважаю, що команда сьогодні зіграла по-особливому, оскільки у нас був особливий суперник — лідер першості. Думаю, що мої футболісти зіграли справді чудово, продемонстрували надійну гру. Ми завдали супернику подвійних проблем: коли вони володіли м‘ячем — ми тиснули на них добрим пресингом, а коли ми відбирали м‘яч — ми створювали їм проблеми, оскільки дуже швидко та агресивно переходили в атаку. Я дуже задоволений нашою грою.”

Антоніо Конте, наставник “Челсі”: “Ми провели два зовсім різні матчі, оскільки в грі з “Кристал Пелес” ми не заслуговували на поразку. Натомість у цьому матчі ми справді заслуговували програти. Ми повинні думати, що перед нами — шість фіналів до кінця сезону, кожен матч — фінал. Питання чемпіонського титулу досі відкрите, а в нас лише 50% шансів виграти чемпіонат.”

“МЮ” і “Тоттнем” — герої, “Лестер” — невдаха тижня

Дві команди і один харизматичний наставник стали героями нашої рубрики “Злети і падіння”, яка цього разу присвячена виключно англійській Прем‘єр-лізі.

“Тоттнем”, який посідає у чемпіонаті друге місце, розгромив “Борнмут” з рахунком 4:0 і скоротив відставання від “Челсі” до 4 очок. А от Жозе Морінью вперше здолав “Челсі” на чолі своєї команди. Тепер португальський тренер вигравав у всіх англійських клубів.

“Лестер” вів перед у матчі з “Кристал Пелес” з рахунком 2:0, але не зміг втримати перемогу і задовольнився нічиєю. У вівторок чинний чемпіон Англії має зіграти один з найважливіших поєдинків в історії клубу — матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти мадридського “Атлетико”.

Претендент на звання “гол року”

На завершення ми покажемо гол, який може стати м‘ячем року. Його забили у United Soccer League, другому дивізіоні Сполучених Штатів. Насолоджуйтесь цим чудесним голом. Наступного понеділка ми розповімо про чотирьох півфіналістів Ліги чемпіонів.

Every story can be told in many ways: see the perspectives from Euronews journalists in our other language teams.

"Кутовий": напередодні чвертьфіналів Ліґи чемпіонів