гарячі новини

читають зараз:

У Лізі Європи визначилися півфіналісти: у трьох матчах знадобився додатковий час

“Манчестер Юнайтед” пробився до півфіналу Ліги Європи. Команда Морінью з неабиякими зусиллями здолала “Андерлехт” у додатковому часі.

Уже в дебюті матчу Мхітарян вивів “МЮ” вперед, однак “Андерлехт” відновив статус-кво зусиллями Ханні. Основний час завершився з рахунком 1:1, як і перший матч у Брюсселі.

Розв‘язка настала у другому екстра-таймі — переможний м‘яч забив юний нападник манкуніанців Рашфорд.

До квартету найкращих пройшов також “Ліон”. Після перемоги вдома французи поступилися “Бешикташу” у Стамбулі з аналогічним рахунком 1:2. На два м‘ячі бразильського нападника турецького клубу Таліски “Ліон” відповів голом свого бомбардира Ляказетта.

У додатковому часі обидві команди розтринькали всі нагоди відзначитись. У серії післяматчевих пенальті футболісти “Ліона” були влучнішими — 7:6. Вирішальний 11-метровий виконав капітан “Ліона” Максім Ґоналон.

У додатковому часі сильнішого визначали також “Шальке” та “Аякс” по тому, як німці відіграли у голландців два м‘ячі. На 101-й хвилині “Шальке” забив утретє, але “Аякс” встиг ще відповісти двома голами і здобув квиток у півфінал — 3:2 (перший матч 0:2).

Вирішальні голи за “Аякс” в останній 10-хвилинці забили Вірґевер і Юнес.

Іспанська “Сельта” вибила зі змагань бельгійський “Генк”, де виступає українець Руслан Малиновський. “Сельта” звела матч унічию 1:1 після перемоги вдома 3:2.

Жеребкування півфінальних пар Ліги Європи відбудеться у п‘ятницю у швейцарському Ньйоні.

Канал Euronews пишається тим, що завдяки журналістам, які працюють в усьому світі, може запропонувати Вам місцеве бачення глобальних подій. Детальніше на цю тему мовою оригіналу.