Ла Ліга порадувала взірцевим "Ель Класіко"

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Кутовий”.

читають зараз:

Text size Aa Aa

Вітаю і ласкаво просимо до програми “Кутовий”. Сьогодні ми поговоримо про найбільш очікуваний футбольний матч весни “Ель Класіко”. “Реал Мадрид” та “Барселона” не розчарували глядачів і подарували дивовижний футбол з першої до останньої хвилини. До останньої хвилини сяяв на полі і Ліонель Мессі.

Саме наприкінці доданого часу “Барселона” вирвала перемогу у видовищному і напруженому протистоянні із мадридським “Реалом”. Героєм зустрічі поза сумнівом став Мессі. Попри удар ліктем в обличчя від Марсело, та підкат у ноги від Рамоса, аргентинець забив два з трьох голів команди, в тому числі переможний на 92-й хвилині.

Рамос за підкат отримав червону картку, а от небезпечної гри Марсело суддя Ернандес Ернандес не побачив.

Ще один гол за “Барселону” забив Ракітіч, а у “Реала” відзначилися Каземіро та Хамес – 3:2. Завдяки перемозі каталонці за 5 кіл до кінця чемпіонату наздогнали столичний клуб. Команди ділять першу сходинку турнірної таблиці із сімдесятьма п‘ятьма очками у кожної, але у “Реала” ще одна гра в запасі.

Злети та падіння

У рубриці “Злети та падіння” подивимося, хто підвищив кваліфікацію, а хто не пройшов іспит.

Двома голами у ворота “Реала” Мессі не просто став автором перемоги своєї команди, він забив п‘ятисотий гол за “Барселону” та став найкращим бомбардиром в історії “Ель Класіко”. Не менше користі “Барселоні” приніс воротар Тер Штеген. Він зробив 12 сейвів, це найкращий результат серед голкіперів у матчах Ла Ліги щонайменше з 2003-го року.

Рекорд і у Серхіо Рамоса, але вже зі знаком “мінус”. Він отримав п‘яту червону картку в “Ель Класіко”. Це більше, ніж у будь-якого іншого футболіста. І, загалом, команда “Реал” вперше програла у домашньому матчі Ла Ліги у доданий час. “Барселона” скориставшись цим, повернулася у боротьбу за чемпіонство.

Ми можемо помилятися

Попереду інші цікаві матчі. Ми зробили щодо них власні прогнози, але запрошуємо долучитися і вас. Надсилайте свої передбачення, використовуючи у соціальних мережах хештеґ #TheCornerScores.

“Баварія Мюнхен” 3:1 “Боруссія Дортмунд”
“Парі Сен-Жермен” 2:1 “Монако”
“Манчестер Сіті” 1:1 “Манчестер Юнайтед”

Який батько, такий син

Криштіану Роналду на цьому “Ель Класіко” себе не проявив, але погляньте на його сина, Криштіану-молодшого. Подивіться, як він копіює батька, виконуючи штрафний.

На сьогодні це все. “Кутовий” повернеться наступного понеділка зі свіжими новинами європейського футболу. До зустрічі.