У середу французький парламент обговорить питання участі Парижа у військовій операції у Сирії. Про це повідомив прем‘єр-міністр Франції Жан-Марк Еро після зустрічі з очільниками Національної асамблеї та Сенату.
“У середу відбудеться обговорення без голосування. Оскільки остаточне рішення ухвалюватиме президент після того, як сформується міжнародна коаліція. Лише з її боку може пролунати суворе послання, що диктатор Башар Ассад більше не буде застосовувати хімічну зброю проти власного народу”, – сказав Еро.
НАТО у військовій операції у Сирії брати участі не збирається. За словами генерального секретаря Північноатлантичного альянсу, така операція – якщо вона взагалі буде – буде “обмеженою” і не вимагатиме залучення командної структури НАТО.
“Можу сказати, що я особисто переконаний не лише в тому, що хімічна атака була, але і в тому, що відповідальний за неї сирійський режим”, – сказав Андерс Фог Расмуссен.
Переконати Захід у протилежному намагається Москва. З цією метою найближчими днями російські депутати збираються вирушити до Вашингтона. Наступного тижня у Конгресі має відбутися голосування щодо участі США у військовій операції у Сирії.
