Принаймні троє людей загинули в Афганістані внаслідок вибуху автомобіля, яким керував терорист-смертник. Ціллю нападу була автоколона сил НАТО, що прямувала до аеропорту міста Кандагар. Однак авто з вибухівкою висадили в повітря, коли вояки були ще за кілометр від місця події. Відповідальність за скоєне наразі не взяло на себе жодне з терористичних угруповань, що діють в регіоні. Усі загиблі – цивільні афганці.
“Я почув гучний вибух з мого магазину. На місці були також жінки й діти, але за димом мені було нічого не видно,” – каже свідок трагедії.
Напередодні таліби організували напад на консульство США в афганському місті Герат. Під час теракту та перестрілки загинули 3 цивільних афганці, ще 2 десятки людей отримали поранення. Ніхто з американців не постраждав.
