У сутичках з міліцією у центрі Києва протестувальники підпалили бронетранспортер.
Також під час силової операції на Майдані загорівся Будинок профспілок. Активісти кажуть, що усі, хто були всередині, встигли врятуватися. Хто спричинив загоряння – достеменно невідомо.
Генпрокурор Віктор Пшонка каже, що покарає усіх винних:
“Організатори масових заворушень понесуть відповідальність. Генеральна прокуратура вимагатиме якнайсуворішого покарання як для тих, хто підбурював людей на сьогоднішню акцію, так і для тих, хто організовував та керував ними.”
Під час протистояння із міліцією протестувальники захопили “беркутівця”. У натовпі лунали заклики не завдавати полоненому шкоди.
Проте, як повідомляється, спецпризначенцю відірвало руку і вибило око. Опозиція твердить, що це сталося через вибух гранати, яку кинули міліціянти.
