Безстрокове голодування триває у найбідніших кварталах Буенос-Айреса. Учасники акції, що почалася в понеділок, вимагають, аби місцева влада вжила заходів для покращення умов життя.
У нетрях аргентинської столиці мешкають до 200 тисяч осіб. У цих кварталах немає навіть системи каналізації.
