гарячі новини

Понад 10 немовлят загинули у пожежі в багдадській лікарні

Понад 10 немовлят загинули у пожежі в багдадській лікарні
Text size Aa Aa

Щонайменше 12 недоношених немовлят загинули у багдадській лікарні, коли там спалахнула пожежа.

У вогнеборців пішло 3 години на те, аби загасити вогонь, що виник у пологовому відділенні шпиталю “Ярмук”. Ще сімох малюків та 29 жінок перевели до іншої лікарні. Ще майже 20 людей постраждали від отруєння газом та опіків.

Міністерство охорони здоров‘я Іраку каже, що пожежа найімовірніше була спричинена несправністю в електриці. Новонароджене немовля цієї жінки – серед загиблих.

“У мене були дуже тяжкі пологи. Я залишила свого маленького сина, щоб піти і купити молока для нього. А потім сталося це…Вони відключили електрику в усій будівлі, двері не відчинялися, все було задимлено…” – каже вона у розпачі.

Цей чоловік не може знайти новонароджених двійнят, сина та дочку:
“Де мої діти? Я навіть не знаю, чи вони живі чи ні. Нам сказали, що сімох немовлят врятували і перевели до іншої лікарні. Ми сходили туди, але знайти дітей не можемо.”

Обурені родичі, що зібралися поруч із лікарнею, покладають відповідальність на владу за пожежу та за хаос, що виник після неї.

Пожежі, спричинені неякісною електрикою, поширені в Іраку через низькі стандарти у будівництві та низькоякісні матеріали. Брак аварійних виходів збільшує ризик загибелі.

Euronews is no longer accessible on Internet Explorer. This browser is not updated by Microsoft and does not support the last technical evolutions. We encourage you to use another browser, such as Edge, Safari, Google Chrome or Mozilla Firefox.